Start
Zaproszenie - "Spotkajmy się w realu"
WiTEK 29.09.2009. ostatnia aktualizacja: 02.10.2009.

Warszawski Magazyn Ilustrowany "Stolica" zaprasza na debatę "Spotkajmy się w realu" na temat prawnych aspektów internetu, która odbędzie się 8 października 2009 o godzinie 16.00 w Wielkiej Auli Politechniki Warszawskiej podczas Targów Książki Akademickiej i Naukowej "Academia".

Na spotkaniu dowiesz się, czy wszystko to co robisz na swojej stronie internetowej, blogu, forum jest zgodne z prawem. Czy przypadkiem nie jesteś przestępcą, który zgodnie z proponowanym nowym prawem ścigany będzie z urzędu. Jakie ograniczenia przyniosą ci proponowane zmiany ustawodawcze? Spotkanie w realu e-warszawiaków stanie się okazją abyś zabrał głos, zapytał, wyraził swoja opinię, a nawet zaprotestował.

W debacie wezmą udział m.in. pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego dr prawa Wojciech Machała, były dyrektor depertamentu prawno-legislacyjnego Ministerstwa Kultury i były członek KRRiT Wojciech Dziomdziora oraz ekspert Instytutu Sobieskiego w dziedzinie nowych mediów i komunikacji Robert Kroplewski.

Spotkanie zakończy się uroczystym ogłoszeniem wyników konkursu "Syrenka w sieci" na najlepszą stronę internetową o Warszawie.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


Legionowo
Modlin
Warszawa
Zegrze
Kontakt