Start arrow Start arrow Aktualności
Aktualności
Najnowsze wiadomości dotyczące fortyfikacji i militariów. Informacje z spotkaniach, imprezach i zlotach. Zmiany w serwisie internetowym.

Transakcje AMW
Agencja Mienia Wojskowego sprzedała fort III Groty w Warszawie oraz dwa forty w Strubinach (Twierdza Modlin).
 
update
Nareszcie zacząłem coś pisać o Modlinie. Na razie pojawił się tekst o forcie VII Cybulice.
 
update
Kilka nowych zdjęć: Legionowo, rosyjskie nagrobki z cmentarzy we Wieliszewie i Chotomowie (Legionowo->Obóz Hurki), fort Aleksieja (Warszawa->fort Aleksieja).
 
Transakcje AMW
Artykuł z życia Warszawy o ofercie Agencji Mienia Wojskowego (prasa->żW 2002-05-10). Dodam, że AMW ponownie wystawiła na sprzedaż forty w Strubinach - XIb (XI) za 60 tys. PLN oraz XIc (D-4) za 30 tys. PLN (czyli 25% taniej niż ostatnio). Termin rozstrzygnięcia przetargu - 17.05.2002.
 
update
Nowy artykuł z życia Warszawy o Twierdzy Warszawa (prasa->żW 2002-04-19) oraz relacja reportera Kulis z 82. Spaceru z Syrenką na fort Czerniaków (prasa->Kulisy 2002-04-19).
 
Transakcje AMW
Po ostatniej wizycie na stronie AMW stwierdzam, że osoba która wygrała przetarg na Fort XIc (D-4) Twierdzy Modlin - Strubiny chyba się rozmyśliła i fort jest ponownie do nabycia.
 
Przeprowadzka na nowy serwer
Po zmianach strona trochę mi utyła i przestała się mieścić na uczelnianym serwerze. Tak więc od dzisiaj serwis znajduje się na serwerze Hogi. Obowiązuje teraz nowy adres: http://www.forty.phg.pl/
 
update
Strona została odmłodzona (nowy layout). Podstrony o Legionowie i Zegrzu w mogę uznać za skończone. W temacie Warszawy będę teraz uzupełniał opisy fortów, natomiast Modlin jest dopiero w trakcie tworzenia... Niestety osoby używające starszych przeglądarek (czyli NN4) będą musiały się przesiąść na IE5-6 lub NN6.
 
Fort X Czerniaków - Spacer z Syrenką
W najbliższą niedzielę (14.04.2002) odbędzie się 82 Spacer z Syrenką - tym razem do Fortu IX Czerniaków (w Warszawie oczywiście). W programie zwiedzanie fortu, Muzeum WP i Muzeum Katyńskiego oraz wojskowa grochówka prosto z kuchni polowej. Zbiórka o godz. 11.00 przed bramą fortu. Dojazd autobusami linii: 131, 180, 185, 522.
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 100 - 108 z 127


Legionowo
Modlin
Warszawa
Zegrze
Kontakt